Голова Донецької ОДА вручив ключі від квартири й сертифікати на проходження реабілітації учасникам бойових дій з інвалідністю

Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко вручив ключі від квартири Дар’ї Галці, яка отримала інвалідність внаслідок участі в бойових діях.

Також він вручив сертифікати на проходження реабілітації учасникам бойових дій, які отримали інвалідність внаслідок війни, Юрію Марсанову, Руслану Чернишу та Анатолію Володіну, а ноутбук – дитині-сироті загиблого учасника АТО Діані Мандрик.

В урочистому заході взяли участь заступник очільника області Юлія Костюніна, представники громад та структурних підрозділів облдержадміністрації.

«Ми всі вклоняємося нашим воїнам за мирне небо та спокійний сон вільної Донеччини. Ми не маємо права забувати хто зі зброєю в руках і вдень, і вночі, і в спеку, і в мороз боронить нашу Батьківщину, щоб усі могли жити звичайним життям. Також схиляємо голови перед подвигом мужніх українських воїнів, які віддали життя у боротьбі з підступним ворогом», — сказав Павло Кириленко.

Він також зазначив, що з обласного бюджету щорічно виділяються кошти на надання матеріальної допомоги особам з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО.

- Реклама -