Підоблікові пробації долучилися до святкування Дня прапора та Дня Незалежності

З нагоди святкування Дня Державного прапора та 30- річниці   незалежності України, співробітники Покровського РВ № 3 філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області спільно з соціальним партнером — головою громадської організації «Патріоти Українського Донбасу» Дмитром Лисенко, долучилися до міських заходів, присвячених державним святам. 

Зокрема, відвідали центральну бібліотеку ім. Т.Г. Шевченка, яка презентувала книжкову виставку: “Слався незалежна, Україно!” та «Прапор миру, гідності і волі», де присутні мали змогу ознайомитися з цікавою та пізнавальною інформацією з формування української державності, літературою присвяченої боротьбі українського народу за незалежність та історією створення головного символу країни — Державного Прапора України.

Також завітали до Покровського історичного музею, де оглянули експозицію, що висвітлювала події Революції Гідності, яка є також одним з етапів боротьби за незалежність, де один із стендів презентований ГО « Патріоти Українського Донбасу». Голова організації Дмитро Лисенко познайомив хлопця з героями Небесної сотні, розповів про захисників Батьківщини, які і сьогодні відстоюють суверенітет та захищають територіальну цілісність держави.

Наприкінці заходу, на згадку про це свято, спільними зусиллями виготовили тематичну поробку з національної тематики.

Такі патріотично-просвітницькі заходи для неповнолітніх суб’єктів пробації мають на меті культурне виховання особистості, виникнення почуття поваги до Батьківщини, розуміння важливості докладання власних зусиль в незалежність держави та усвідомлення важливості пам’ятати імена великих українців, котрі в різні часи прославили нашу державу та здобули незалежність.

- Реклама -