В інших закладах: як навчатимуться учні початкової школи №4 і ліцею №6 після літніх канікул?

Сьогодні, 19 серпня, у Покровську відбулося засідання виконавчого комітету, під час якого обговорювалося питання щодо готовності учбових закладів до нового навчального року.

В рамках цього обговорення торкнулися теми навчання учнів двох шкіл — №4 та №6, в будівлях яких досі тривають ремонтні роботи.

Нагадаємо, реконструкція цих навчальних закладів розпочалася на початку 2021 року. Ремонти виконують за рахунок Європейського інвестиційного банку. Усі роботи планувалося завершити до нового навчального року, проте строки сдачі об’єктів в експлуатацію періодично відтерміновуються.

За цей час ці два навчальні заклади було реформовано: ЗОШ №4 у початкову школу №4, а ЗОШ №6 — у ліцей з підрозділом гімназії №6.

Як повідомила в.о.начальника відділу освіти Любов Воротинцева, з 1 вересня учні початкової школи №4 навчатимуться у дві зміни на базі дитячих садочків у селищі Динасового заводу. Наразі розробляється графік навчання, який погоджується з батьками.

Що ж стосується учнів ліцею №6, то їх поділять на дві групи, які відвідуватимуть ЗОШ №14 та ЗОШ №15. Наразі проводиться тендер з визначення перевізника, що буде доставляти дітей до шкіл. Початок навчального процесу буде залежать від графіку підвезення.

Нагадаємо також, що сьогодні в результаті конкурсу було обрано директорку ліцею №6 з підрозділом гімназії. Нею стала Оксана Анатоліївна Мірошниченко, яка до цього працювала у школі №6 вчителем англійської мови.

- Реклама -