У Покровській ОТГ проведуть інвентаризацію земель

У Покровській ОТГ проведуть інвентаризацію земель. Таке рішення сьогодні, 18 серпня, прийняли депутати міської ради під час чергової 14 сесії.

Так, згідно документу, міська рада, як замовник, має провести інвентаризацію земельних ділянок комунальної власності Покровської територіальної громади.

В результаті цієї перевірки буде визначено якісний стан земельних ділянок, що входять до Покровської ОТГ, їх межі, розмір, а також склад угідь.

У той же час депутатам було запропоновано створити комунальне підприємство «Покровськ-Агро», яке б мало змогу виявляти земельні ділянки, які були самозахоплені або використовуються не за призначенням. Завдяки цьому бюджет міста Покровськ зміг би отримувати на 10-30 мільйонів гривень на рік більше, зазначив доповідач по цьому питанню, начальник відділу АПК та промисловості, Євген Ієвлєв.

Також «Покровськ-Агро», згідно статуту, мало б змогу вести діяльність щодо вирощування зернових та технічних культур, вести діяльність посередників у торгівлі сільгоспгосподарською продукцією, виробляти олію, займатися тваринництвом та птахівництвом тощо.

Проте для прийняття рішення про створення КП «Покровськ-Агро» не вистачило голосів депутатів. За проголосувало лише 12 з 24 присутніх на сесії народних обранців.

- Реклама -