На Донеччині викрито схему незаконного вивезення за кордон сільськогосподарської продукції на суму понад 230 млн гривень

За інформацією Головного управління ДПС у Донецькій області, податківцями встановлено факти щодо незаконної реалізації сільськогосподарської продукції за межи митної території України.

В ході аналітичного дослідження фахівцями Податкової Донеччини спільно з прокуратурою Донецької області було встановлено факти вивезення підприємством за межі митної території України сільськогосподарської продукції, походження якої не встановлено, без сплати будь-яких податків та повернення валютної виручки. Вказане підприємство має ознаки фіктивності.

Як прокоментував Віталій Долгальов, в.о. начальника Головного управління ДПС у Донецькій області, сума легалізованих коштів склала понад 237,5 млн гривень. Матеріали долучено до кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 212 Кримінального процесуального кодексу України. На даний час проводиться досудове розслідування.

Крім того, Віталій Долгальов зазначив, що з початку 2021 року податковою службою Донеччини виявлено 90 кримінальних порушень із загальною сумою встановлених збитків, завданих державі, на 8,8 млрд гривень.

Підписатися на Facebook
fb.com/TaxUkraine
www.facebook.com/tax.donetsk
Підписатися на Telegram-канал
t.me/tax_gov_ua
Підписатися на YouTube
youtube.com/TaxUkraine
youtube.com/c/ДПСуДонецькійобласті

- Реклама -