«Донецька область перебуває на 10-му місці з кінця за темпами вакцинації», — очільник ДонОДА Павло Кириленко

Наразі Донецька область перебуває на 10-му місці з кінця серед усіх областей України за темпами вакцинації проти ковіду.

Про це сьогодні, 12 серпня, під час брифінгу з питань запобігання коронавірусної хвороби повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Так, Павло Олександрович перевірив у Краматорську центр вакцинації, який було розташовано у приміщенні автовокзалу.

Він наголосив, що наразі в області працюють центри вакцинації у Краматорську, Слов’янську, Костянтинівці, Маріуполі, Покровську, Селидовому, Торецьку та Бахмуті. Також працюють 195 пунктів вакцинації та 91 мобільна бригада.

Що ж стосується вакцини, то в області в наявності є близько 121 тисячі доз вакцин Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca, Moderna.

«Ми з вами повинні розуміти, що всі ті думки, якісь викривлення інформації, які відбуваються наразі, що вакцина не є ефективною, що вона має побічні ефекти… При третій, четвертій хвилі захворювання буде проводиться дуже жорсткий контроль над тим, яка саме категорія осіб хворіє. І тоді будемо бачити, скільки вакцинованих осіб захворіло, як вони перенесли цю хворобу», — наголосив Павло Олександрович.

Також він зазначив, що вакцинація не дає гарантію, що людина не захворіє на коронавірус, проте вона значно зменшить ризик захворювання та перенесення хвороби.

 

- Реклама -