Робота податкової служби Донеччини додала до бюджету більш 123 мільйонів гривень

Одним з пріоритетних напрямків роботи державної податкової служби є організація роботи з погашення податкового боргу та заборгованості з єдиного соціального внеску. Цьому питанню приділяється велика увага, оскільки узгоджені податкові зобов’язання повинні надходити до бюджету своєчасно.

«За січень – липень поточного року з метою забезпечення погашення податкового боргу, проведено опис майна боржників у податкову заставу на загальну суму 379,4 млн гривень. Від реалізації майна, що перебуває у податковій заставі, до бюджету надійшло 2,8 млн гривень», — повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Донецькій області Марина Погосян.

До адміністративного суду Донецької області спрямовано позовні заяви щодо стягнення коштів з рахунків платників податків в обслуговуючих банках. На підставі прийнятих судових рішень до банківських установ направлено 23010 інкасових доручень, за результатами яких до бюджету стягнуто 2,3 млн гривень. Податковою Донеччини забезпечені надходження в рахунок погашення податкового боргу за січень – липень поточного року у сумі 123,1 млн гривень.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Донецькій області у мережі Facebook.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot

- Реклама -