Родинський «Шахтар» став володарем срібних медалей у Кубку Донецької області

У суботу, 7 серпня, у Слов’янську відбувся фінал Кубку Донецької області з футболу серед аматорів.

На стадіоні імені Юрія Скиданова зійшлися два принципові суперники, дві найсильніші команди області — ФК «Шахтар» з Родинського (який, до речі, вже ставав володарем Кубку області у 2017 році) та ФК «Слов’янськ-АТО».

Гра для обох команд виявилася дуже напружливою та складною, адже ніхто не хотів поступатися таким завітним трофеєм.

Вже на 26 хвилині гравець ФК «Слов’янськ-АТО» Олександр Мачулін випередив своїх опонентів і у стрибку головою переправив м’яча у дальній від голкіпера кут. Ще через три хвилини другий м’яч у ворота «Шахтаря» забив Олександр Ситнік.

Не дивлячись на це, родинська команда зробила все можливе аби відсунути гру від своїх воріт. Зібравшись з силами, вже через 7 хвилин захисник «Шахтаря» Олександр Разгоняєв у падінні головою відграв один пропущений м’яч.

Протягом другого тайму обидві команди атакували ворота один одного, проте забити їм так і не вдалося. Не змінили рахунок і три хвилини додаткового часу.

Отже, з рахунком 2-1 команда «Слов’янськ-АТО» стала володарем Кубку Донецької області-2021. Родинська команда отримала срібні медалі.

Головний тренер «Шахтаря» Олександр Костюк наголосив, що велику роль у такому рахунку зіграв той факт, що нещодавно склад команди зазнав змін: трьох гравців було призвано до лав Збройних сил України, ще один футболіст поїхав за кордон. Не дивлячись на це, родинський «Шахтар» показав красиву гру та гідно боровся у цьому матчі.

Кубок було розіграно, проте триває чемпіонат Донецької області з футболу, у якому родинська команда є одним з лідерів. Саме на нього наразі роблять ставку керівництво та тренерський склад «Шахтаря». А самі гравці, зазнавши поразки, готові зробити все, аби довести, що вони найсильніша команда  області.