Підліток і закон: у Покровську для підоблікового пробації провели профілактичний захід

Сьогодні, 5 серпня 2021, психологом Покровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області Альбіною Гвоздь спільно з інспектором сектору ювенальної превенції ВП Покровського РУП ГУНП в Донецькій області старшим лейтенантом поліції  Іриною Грицай для неповнолітнього, що перебуває на обліку відділу було проведено профілактично-просвітницький  захід на тему: «Підліток і закон». 

Під час  заходу інспектор наголосила на необхідності знання, розуміння та дотримання певних законів, норм поведінки, своїх обов’язків перед суспільством. Нагадала, що в кожної дії є наслідки, тому дуже важливо навчитись усвідомлювати наслідки своїх неправомірних вчинків.

Профілактичні заходи, зокрема, заходи правового виховання – є одним із основних напрямів у боротьбі з рецедивною злочинністю неповнолітніх. Адже, під час таких зустрічей підлітки дізнаються про те, які їх дії можуть бути кваліфіковані співробітниками поліції як кримінальне правопорушення, з якого віку їх можуть притягти до відповідальності, і головне, які будуть наслідки за вчинене неправомірне діяння.

Такі заходи дають змогу неповнолітнім налагоджувати просоціальні  зв’язки, уникаючи потрапляння на кримінальну стежку.

Наприкінці зустрічі підліток отримав інформаційні буклети, в яких зазначені номери телефонів служб, до яких можна звернутися за допомогою у разі виникнення  скрутної ситуації.

- Реклама -