Мої заходи не будуть приємними для очільників громад: голова Донецької ОДА про низький рівень вакцинації від коронавірусу в області

Криворізька та Селидівська громади займають лідируючі позиції з вакцинації в Донецькій області. Про це під час щомісячного брифінгу повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Так, Павло Олександрович зазначив, що загалом в області процес вакцинації проходить доволі повільно.

«Мені дуже прикро і шкода від нерозуміння населення чи побоювання вакцинації. Коронавірус нікуди не подівся і пандемія нікуди не зникла. Працюють центри вакцинації, 195 бригад функціонують у нас в області, вакцина є… Немає тільки того бажання, яке має бути», — підкреслив голова ОДА.

У той же час Криворізька ОТГ та Селидівська ОТГ повністю виконують план з вакцинації, який для них було поставлено до вересня. Відсоток щеплень в інших громадах вкрай низький. Саме тому сьогодні Павло Кириленко провів нараду, на якій доручив за 2 тижні провести певні заходи та виправити ситуацію у бік збільшення вакцинації серед населення.

«Я казав, що також так буду ставитися до очільників громад, які не будуть наполегливо над цим працювати. Так чи інакше, це їх прямий обов’язок, як вони готові дбати про життя та здоров’я населення. Я не буду перекладати відповідальність з себе на них, але буде у мене окреме спілкування, крім того, що було сьогодні. Це і допомога громадам, і розбудова громад…» — зазначив Павло Кириленко.

Також Павло Олександрович наголосив, що його заходи, в межах його компетенції, у разі провалу вакцинації в області, не будуть приємними для очільників громад.

- Реклама -