Мешканці Донеччини можуть долучитися до патріотичного забігу до Дня Незалежності України

Із заходу на схід через всю Україну – патріотичний пробіг до 30-річчя Незалежності довжиною 1388 км покликаний об’єднати любителів здорового способу життя з різних регіонів нашої держави.

За ініціативи Львівської обласної ради у співпраці з Федерацією легкої атлетики Львівської області надмарафон стартує у Львові 30 липня і має фінішувати 24 серпня в Сєвєродонецьку. Бігуни, по черзі змінюючи один одного на дистанції, упродовж 26 днів передаватимуть державний прапор України дорогами Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей.

Маршрут пройде через населені пункти: Львів, Золочів, Тернопіль, Волочиськ, Хмельницький, Летичів, Вінниця, Немирів, Гайсин, Умань, Новоархангельськ, Олександрівка, Кропивницький, Новгородка, Кривий Ріг, Софіївка, Кринички, Дніпро, Павлоград, Петропавлівка, Покровськ, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Лисичанськ, Сєвєродонецьк.

За планом, 20 серпня о 17:00 ультрамарафонців зустрічатимуть у місті Покровськ. 21 серпня з 8:00 до 18:00 пробіг пролягатиме від Покровська до Краматорська, 23 серпня з 9:00 до 17:00 – від Краматорська до Бахмута. Усі охочі мешканці Донецької області можуть долучитися до заходу у своїх містах.

- Реклама -