Укрпошта презентувала дві поштові марки серії «Національні страви»

Вчора, 21 липня, Укрпошта ввела в обіг дві нові поштові марки «Кримськотарські чебуреки» та «Українська ковбаса». В комплекті з марками національний поштовий оператор також випустив тематичні конверти з мотивами кримськотатарської та української кухонь. 

«Візитні картки України – не лише її історичні та архітектурні пам’ятки, але і страви національної кухні. Саме з ароматними запахами та смачними стравами у іноземців асоціюється наша країна. А от самі українці за рецептами можуть визначити навіть регіон. Укрпошта прагне, аби цих асоціацій стало більше. Тому у 2018 році ми почали випуск серії марок «Національні страви». Так, вже вийшли марки «Котлета по-київськи» та «Київський торт». А сьогодні ми поповнюємо колекцію двома новими – українською ковбасою та кримськими чебуреками. Окремо хотілося б сказати про марку «Кримськотатарські чебуреки». Випускаючи її ми висловлюємо підтримку корінному народу Криму і вкотре нагадуємо, що Крим — це Україна. Певен, що нові марки доповнять колекцію філателістів та стануть гарним подарунком нашим гостям з-за кордону на згадку про Україну», — відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Автор ескізів марок, конвертів та штемпеля «Перший день» художниця Юліка Правдохіна. Тираж кожної марки — 130 тисяч примірників, номінальна вартість — V (еквівалент 9 грн).

- Реклама -