В Авдіївці відбувся дружній матч між народними депутатами та військовослужбовцями

Авдіївка — місто в 13 кілометрах від окупованого Донецька. Не дивлячись на це, життя тут вирує своїм шляхом – тільки під пильним захистом військових.

Про будні у «сірій зоні» не з чуток знає народний депутат України від партії «Слуга народу» Владлен Неклюдов, адже він – частий гість у прифоронтових містечках.

Під час одного з візитів і виникла ідея провести дружній футбольний матч з бійцями 72 окремої механізованої бригади імені Чорних запорожців.

Ініціативу Владлена Михайловича підтримали і його колеги по партії Олександр Міщенко, Богдан Кицак, Георгій Мазурашу, Максим Павлюк, і Донецька обласна державна адміністрація.

Команда військових «Чорні запорожці» до гри підійшла серйозно та майже два тижні завзято тренувалася. Велику підтримку отримали вони і з боку своїх побратимів. Проте об’єднана команда місцевих мешканців та народних депутатів виявилася сильніше. Як результат, рахунок гри 3-0 на користь представників з Верховної Ради.

Після завершення гри відбулося урочисте нагородження переможців. Проте свій кубок команда-переможець на знак дружби та пошани передала військовим. Ті у свою чергу запросили депутатів на поле через декілька тижнів, аби провести матч-реванш.

Трохи втомлені, але задоволені грою та добре проведеним часом, депутати і військові покинули поле, аби повернутися до своїх звичних справ.

Одні  — вирішувати питання державного значення, направлені на покращення життя кожного з нас та на розвиток нашої країни в цілому. Інші – боронити незалежність та цілісність України, охороняти мир і спокій мешканців, не знаючи втоми та страху.

 

- Реклама -