Поліція попереджає: транспортні засоби, залишені власниками без нагляду, стають легкою здобиччю викрадачів

Як показує практика, у більшості випадків викрадені транспортні засоби господарі залишали без будь-якого нагляду на ніч у дворах багатоповерхівок, де вони проживають. При цьому жоден з легковиків не був обладнаний протиугінними засобами, а це, своєю чергою, значно полегшило можливість зловмисникам скоїти крадіжку.

Працівники поліції вкотре звертаються до власників транспортних засобів з проханням дотримуватися правил збереження свого майна і не залишати автівки та двоколісники без нагляду. Машини слід оснастити протиугінними засобами, причому правоохоронці радять встановлювати одразу два різних пристрої — електронний та механічний. Професійним «викрадачам» необхідно 1-2 хвилини для того, аби розблокувати авто, проте, якщо цього часу не вистачає, вони відмовляються від свого задуму, оскільки значно зростає ризик бути поміченим та викритим.

Також правоохоронці не радять залишати чи тримати в салоні авто дорогі або яскраві речі, що можуть привернути зайву увагу, особисті документи, а також сумки та барсетки.

Гаражі, підсобні чи підвальні приміщення, де зберігається машина, скутер, мотоцикл або ж велосипед, варто оснастити міцними дверима та як мінімум двома надійними замками.

Залишаючи легковик, вантажівку або мотобайк на вулиці навіть на кілька хвилин, слід вийняти ключ з замка запалювання і забрати з собою. Не забудьте замкнути дверцята машини та увімкнути сигналізацію. Якщо необхідно залишити транспортний засіб на більший період, аніж 10-15 хвилин, поліція радить скористатися послугами охоронюваних стоянок.

Покровське районне управління поліції Донецької області

- Реклама -