Двірники Родинського недоотримали по 2000 гривень, хто винен?

З самого світанку вони вже на роботі. Турбуються про те, щоб у містах та селах було прибрано. Роботі двірників не позаздриш, та і зарплатні теж. За таку тяжку працю робітники отримують мінімальну зарплатню. Але і це виявилось забагато для деяких можновладців, які вирішили урізати надбавки за роботу у вихідні та святкові дні.

«Коли місто Родинське доєдналося до великої Покровської громади, було проведено ряд зустрічей, на яких Сергій Федоров, заступник Покровського міського голови, запевняв, що наші території та наші робітники не залишаться без уваги. Проте, що ми побачили по факту. Спочатку виникла проблема з виплатою зарплатні косарям, і тільки завдяки тому, що ми підняли це питання на апаратній нараді – люди отримали свої гроші. Сьогодні двірники звернулися до мене зі скаргою на те, що вони працювали у святкові та вихідні, а отримали «голу» ставку.

Я зателефонувала Олександру Кислому, керівнику БКП, у штаті якого працюють ці люди. На що він відповів, що не має коштів, тому вирішили урізати зарплатню», — каже Катерина Андрійченко, староста міста Родинське.

Така ж ситуація і у селах. Двірники отримали тільки частину чесно зароблених коштів.

У БКП пояснили, що гроші віддадуть пізніше, у наступному місяці. Проте депутат фракції «Молодіжна партія» Сергій Солоха зазначає: «Чому  вирішили економити саме на простих людях? Чому не почали з профільного зама Сергія Федорова чи керівника підприємства? Собі вони премії не забувають нараховувати, а як справа доходить до робітників – тут і гроші закінчилися!»

Тож, чекаємо на апаратну нараду, на якій будуть підіймати це питання. Подробиці дивіться в ефірі телебачення «КАПРІ» о 19:00

- Реклама -