Спекотна погода сприяє збільшенню кількості пожеж на Донеччині

З початку року на території Донецької області виникло 1869 пожеж, внаслідок яких загинуло 70 людей, ще 42 особи травмовано. На відкритих територіях сталось 930 пожеж. Про це під час брифінгу повідомив головний інспектор відділу пожежної безпеки Управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Донецькій області Олександр Олійник. За його словами, з настанням спекотної погоди кількість пожеж зростає. Показовий приклад такої пожежі стався 11 липня на околиці міста Лиман, поблизу озер, де палав очерет. Виникла загроза розповсюдження вогню на дачні будинки. Гасіння пожежі тривало майже 5 годин. Вогнем знищено 8 гектарів очерету.

В області ще не набрала обертів кампанія збирання врожаю, а пожежі на полях зернових культур вже стаються, повідомив Олександр Олійник. Так 9 липня біля с. Воздвиженка Покровського району згоріло 4 гектари ячменю.

ГУДСНС України в Донецькій області закликає громадян до уважності та обережності під час виїзду на природу та відпочинок. Не залишайтесь осторонь у разі виявлення перших ознак пожежі, прийміть заходи до її гасіння та викличте рятувальний підрозділ.

- Реклама -