У Покровську оновлюють сміттєві майданчики

У Покровській ОТГ оновлюють сміттєві майданчики. Працівники комунального підприємства встановлюють нові баки європейського зразка. 

Насьогодні у Покровську вже реконструйовано 8 майданчиків, де встановлено 28 контейнерів. У найближчий час комунальники відремонтують ще 48 контейнерних стоянок.

Також за підтримки депутатського корпусу Покровської міської ради з місцевого бюджету було виділено 8 мільйонів гривень для придбання трьох нових сміттєвозів із заднім завантаженням і 210 сміттєвих контейнерів нового зразка.

«Кут підйому контейнера складає 1,5 метри, старі сміттєвози підіймали баки на висоту у майже 5 метрів. Звичайно, часто сміття висапалося, це додавало зайвої роботи і псувало естетичний вигляд вулиці», — говорить Юрій Кій, головний інженер Багатогалузевого комунального підприємства.

Ще одна перевага – високий коефіцієнт пресування: чотири баки сміття машина може стиснути до об’єму одного. Це дозволяє зібрати більше побутових відходів за один рейсі, робити менше виїздів на сміттєвий полігон та економити на пальному.

- Реклама -