У Покровську вода подаватиметься за графіком

2 липня з 10.00 у мережах КП «Покровськводоканал» на 10% скорочена подача води у зв’язку з тим, що температура повітря перевищує +30 С і компанія «Вода Донбасу» технічно не може надати той обсяг води, який необхідний на нашу територіальну громаду.

У денний час подача води буде скорочена, аби утримати необхідний рівень у резервуарах підприємства, а у час найбільшого розбору води після 17.00 і до 23.00 вода буде подаватися у повному обсязі.

З понеділка, 5 липня, водопостачання на Покровську територіальну громаду буде скорочено на 15%. Компанія «Вода Донбасу» заявила, що це пов’язано з невиконанням КП «Покровськводоканал» зобов’язань по оплаті поточного водопостачання та погашення заборгованості за договорами реструктуризації.

Директор КП «Покровськводоканал» Сергій Коваль зазначає, що за 2021 рік компанія «Вода Донбасу» отримала від Покровського водоканалу 5 млн гривень, що покриває договірні зобов’язання та у 10 разів більше платежу, виплаченого компанії минулого року.

«Найближчим часом у нас запланована зустріч із директором департаменту житлово-комунального господарства Донецької обласної держадміністрації Сергієм Гончаренком, — каже Сергій Коваль. — Оскільки наше підприємство повністю дотримується договірних зобов’язань, ми будемо наполягати на поновленні повноцінного водопостачання нашої громади».

До з’ясування обставин, щоб забезпечити водою всіх мешканців міста: приватного сектору, мікрорайонів, а також віддалені села, вода буде подаватися за графіком. Підвищувальні насосні станції водоканалу, які обслуговують райони з багатоповерховою забудовою, будуть включатися так:

вранці — з 5.00 до 9.00,

ввечері — з 18.00 до 22.00.

В інший час насосні станції не будуть працювати, щоб воду зміг отримувати приватний сектор.

- Реклама -