У Покровську урочисто відкрили кисневу станцію

Сьогодні, 1 липня, у Покровську урочисто відкрили кисневу станцію, яка була побудована для ковідного відділення.

Одним з засобів лікування коронавірусної інфекції є безперервна подача кисню хворим. Ця станція полегшує не тільки стан важкохворих пацієнтів, а й роботу лікарів. Відтепер медичним працівникам не потрібно слідкувати за подачею кисню чи тиском, все це здійснюється автоматично.

Варто відзначити, що насьогодні у ковідному відділенні покровської лікарні знаходиться 56 пацієнтів.

«Ми чекаємо на нову хвилю десь у кінці серпня — початку вересня. Вона може бути сильнішою, ніж попередні. З урахуванням темпів вакцинації — нам може бути дуже важко. Тому ця станція дуже необхідна нашій лікарні», — зазначила Юлія Кашик, завідувачка терапевтичним відділенням.

Відкриття кисневої станції стало можливим завдяки співпраці з відповідальним бізнесом, а саме компанією «Метінвест».

«З початку 2020 року ми бачимо, що епідемія не вщухає, захворюваність зростає. І кисень є одним з головних факторів, який сьогодні зберігає людські життя. Ми вважаємо, що ця станція дозволить Покровській громаді почувати себе на 36,6», — підкреслив Олександр Вишняков, директор Департаменту регіонального розвитку групи компанії.

Загалом на кисневу станцію витратили понад вісім мільйонів гривень. Після урочистого відкриття, можновладці Покровська разом з представниками фонду Ріната Ахметова відвідали нове ковідне відділення, яке перебуває у стадії ремонту.

 

- Реклама -