У липні у Мирнограді пройде фестиваль «З країни в Україну»

11 липня в Мирнограді відбудеться фестиваль «З країни в Україну» – щорічний масштабний культурно-просвітницький захід. Історія, культура, освіта, наука та творчість – Україна, що об’єднує та надихає. Особливістю цьогорічного фестивалю буде спеціально адаптована до карантинних умов програма – децентралізовані локації та діджитал-контент. 

Фестиваль організовує Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» спільно з командами локальних менеджерів за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Загалом фестиваль цього року завітає до 11 міст Сходу та Півдня України: Слов’янськ, Краматорськ, Бахмут, Дружківка, Добропілля, Мирноград, Станиця Луганська, Старобільськ, Щастя, Херсон та Маріуполь.

Нагадаємо, проєкт започатковано у 2014 році, щоби допомогти громадам прифронтових міст наповнити свої міста атмосферою єдності та підтримки. Наразі фестиваль відбувається у маленьких та великих містах всієї України.

В програмі фестивалю цього року: фотовиставка відомих українських фотографів, кінотеатр просто неба та майстер-класи з фільмування, лекції від сучасних підприємців-інноваторів, лекції про сучасну українську науку від проєкту Inscience та демонстрація експонатів Музею Науки від МАН України, майстер-класи з традиційних ремесел, онлайн-бібліотека та багато іншого інтерактивного та унікального українського контенту.

«Мета нашої команди – підвищити рівень готовності громадян міста брати на себе відповідальність за створення безпечного середовища в Мирнограді. Такого середовища можна досягти лише тоді, коли кожен бере відповідальність за своє життя і наповнює дії сенсом, живе в гармонії з собою та світом. Саме про це активності на нашій локації», – коментує участь в організації фестивалю команда організаторів з Мирнограда.

Також в межах фестивалю реалізовано спецпроєкт «Натхнення Сходу». Для кожного з 11 міст фестивалю було обрано одного артиста-амбасадора. Разом з відомим українським режисером та кліпмейкером Віктором Придуваловим, артисти провели творчі дослідження та зняли відеокліпи на одну зі своїх пісень у відповідних містах.

Артисти Натхнення Сходу: Jamala, Alyona Alyona, СКАЙ, ТНМК, NESPROSTA, Alex Silakov, Жадан і Собаки, MAZEPA, Hurtom, Христина Соловій, Сергій Асафатов.

Амбасадоркою Мирнограда стала популярна українська реп-співачка та авторка пісень – Аlyona Аlyona. Прем’єри всіх кліпів можна буде побачити на локації Центральний простір в день проведення фестивалю.

«З країни в Україну» – це 8 років організації масштабних культурно-просвітницьких подій, 84 фестивалі, 54 міста, десятки тисяч учасників та понад 20 напрямів невпинної роботи з ключовою ідеєю – формування нової української ідентичності та якісних позитивних змін в Україні.

- Реклама -