У Покровську запрацювало відділення екстренної медичної допомоги

З сьогоднішнього дня, 16 червня, у Покровську запрацювало відділення екстренної медичної допомоги, яке було побудовано в рамках реалізації програми «Велике будівництво».

Сьогодні до відділення завітали заступник голови Донецької ОДА Денис Клюшніков, а також заступники Покровського міського голови Маргарита Ідрісова та Костянтин Мілютін.

Варто зазначити, що Покровське відділення екстренної медичної допомоги стало одним з 11 відділень, які були побудовані в рамках президентської програми. І як зазначив заступник голови Донецької ОДА — одним з найкращих в області.

Не дивлячись на певні негаразди, які виникли на початковому етапі реконструкції, а саме недобросовісні підрядники, роботи вдалося закінчити вчасно, і відтепер медики Покровська надаватимуть послуги на сучасному обладнані та у комфортних умовах.

І Костянтин Мілютін, і Маргарита Ідрісова відзначили, що міська рада докладатиме максимум зусиль, аби такі умови були у кожному медичному закладі Покровської ОТГ.

«Наші люди гідні лікуватися у нормальних, сучасних умовах. І ми будемо працювати над цим», — підсумував Костянтин Мілютін.

Нагадаємо, що будівництво відділення екстренної медичної допомоги відбувалося в рамках президентської програми «Велике будівництво» за кошти державного, обласного та місцевого бюджетів. За проектом реконструкція коштувала майже 16 мільйонів гривень.

- Реклама -