Підлітки Покровської ОТГ можуть безкоштовно поїхати до скаутського табору

Тобі є 11 та ще не має 18? Ти сумуєш за молодіжними активностями, тоді тобі до нас, ми подаруємо тобі яскраві емоції! «Степовий Обрій 2021» — це унікальний наметовий табір на Донеччині, де підлітки зможуть корисно та незабутньо провести час у пластовій атмосфері.

В цьому році команда організаторів проведе освітньо-мистецький патріотичний табір, де матимуть змогу активно відпочити 75 підлітків. Табір проводитиметься таємний зелений гай протягом 19-29 липня.

Цей табір надасть змогу тобі бути в дружній атмосфері, здобути нові та незабутні враження від щирих знайомств до дружньої компанії навколо багаття, отримати знання та навички з неформальної освіти, бути учасниками командних спортивних змагань, стати переможцем та отримати приємні подарунки. Відчути себе у ролі художника та поринути у мистецтво, робити цікаві речі на надзвичайних майстер-класах, відчути чар природи Донеччини та закохатися в її красу та гармонію.

Програма табору розроблена за пластовою методикою, що містить у собі активний відпочинок (теренові ігри, змагання між учасниками, турніри тощо) та освітньо-розважальну частину (гуртки на різні теми, майстерні відомих митців, вечірня програма).

ТАБІР Є БЕЗПЛАТНИМ ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЙ ТА ВІДБОРУ! Перевагу матимуть підлітки, які належать до вразливих категорій: багатодітна родина, родина, що опинилася в складних життєвих обставинах, дитина ветеранів АТО, внутрішня переміщена особа.

Табір «Степовий обрій» організовується  «Пласт Краматорськ» в партнерстві з Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації, БО «БФ «Карітас Краматорськ» та  ГО «ПІ «Теплиця».

Контактна особа 066 324 20 60, Гуцман Дмитро Євгенович

- Реклама -