У Покровську та Родинському пройшли дитячі свята

1 червня в усьому світі відзначали День захисту дітей. У цей день малеча приймає вітання, задля них влаштовують веселі та яскраві свята. Проте маленьким мешканцям Покровської ОТГ у цьому році трохи не пощастило — протягом двох тижнів дощі та зливи не давали змоги відсвяткувати цей день.

Та, як кажуть, хто чекає, той завжди отримує. Вчора, 10 червня, у парку «Ювілейний» та парку селища Динасового заводу, а також у Родинському міському парку відбулися розважальні заходи для дітей та їх батьків.

Ігрові та спортивні локації, фотозони, майстер-класи, ляльки-велетні, конкурси, виступи творчих колективів, атракціони, безкоштовне морозиво від меценатів і найголовніше — позитивні емоції — ось що очікувало всіх, хто завітав на свята.

У цей вечір для малечі лунало безліч приємних привітань та добрих слів від дорослих. Адже дитинство для кожної людини — один з найпрекрасніших періодів життя.

Після завершення розважальної програми хлопчики та дівчата змогли ще потанцювати на дискотеці. А у парку «Ювілейний» перед присутніми виступив фронтмен гурту «Скай» Олег Собчук, який завітав до Покровська у рамках свого велотуру.

Можна зі сміливістю сказати, що свято дитинства вдалося на славу. Не дивлячись на погодні умови і тривале очікування, малеча сповна насолодилася святковою атмосферою та отримала безліч приємних та позитивних емоцій.

- Реклама -