На Донеччині відбудеться фестиваль The Most Fest

Організатори першого постіндустріального фестивалю The Most Fest, який відбудеться 19-20 червня в костянтинівській промзоні, оголосили повний лайнап головної сцени фестивалю: 

19 червня, 2021

20:00 — Тонка21:00 — Ragapop
22:15 — ТНМК

20 червня, 2021

20:00 — OTOY
21:00 — ТИСК
22:15 — Alyona Alyona

У рамках дводенного фестивалю будуть представлені тематичні локації і активності, серед яких:

  • Лекторій за участі Єгора Матюхіна зі Street Culture, Анастасії Пономарьової з urban curators, Євгена Скрипника з Shum.Rave та інших. У рамках лекторію також відбудеться панельна дискусія на тему важливості існування локальних медіа для розвитку міст.
  • Виставкова зона від Гарелеї з Лисичанська та презентації робіт учасників та учасниць школи DRUZI MEDIA STUDIES “Це моє місто”

Мала сцена за участі молодих виконавців: 

19 червня, 2021

17:30 — Promsonya, Костянтинівка
18:15 — Krapka;KOMA, Львiв
19:00 — Hyphen Dash, Київ

20 червня, 2021

17:30 — Noise of the Universe, Слов’янськ
18:15 — Mendeleev Oshibalsya, Сєвєродонецьк
19:00 — Horey, Київ-Краматорськ

Кіно- та театральна зона з виставами від театральної групи DЄD — резидентів лабораторії платформи Вільна Хата, м.Краматорськ.

Нічна музична програма за кураторства Dnipropop та Shum.Rave.

У 2021 році акцент в філософії The Most Fest робиться саме на переосмисленні постіндустріального спадку. Ми говоримо про покинуті промислові території та будівлі, які є цінними архітектурно і можуть стати локаціями для екскурсій містом, культурних подій й досліджень. Наскрізним для філософії фестивалю є питання, як ми можемо ревіталізувати костянтинівську промзону та зробити її повноцінною частиною міського простору.

Відвідування денної програми — безкоштовне. Локація: Костянтинівка, Донецька область. Шмідта 20Б.

Вартість квитка на вечірню та нічну програму обох днів: 200 грн. Придбати квитки можна за посиланням: https://katacult.com/the-most-fest/

Кошти з продажу квитків підуть на покращення інфраструктури фестивалю та не передбачають отримання прибутку організаторами.

Слідкуйте за сторінками фестивалю в соціальних мережах Facebook та Instagram @themostfest, для того щоб першими дізнатися подробиці музичної та освітньої програми!

- Реклама -