Голова Донецької ОДА Павло Кириленко прокоментував ремонт доріг по вулицям Шосейна та Шмідта

Сьогодні, 3 червня, у Краматорську відбувся традиційний щомісячний брифінг голови Донецької ОДА Павла Кириленка.

Так, під час засідання були обговорені питання вакцинації, ремонту житла, зруйнованого внаслідок воєнного конфлікту, реалізації програми «Велике будівництво», роботи дитячих таборів та багато інших. Окрім цього Павло Олександрович відповів на питання журналістів та громадськості.

Одним з питань, які були адресовані голові ОДА, було питання щодо стану доріг по вулицям Шосейна та Шмідта у Покровську.

Як розказав директор департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької ОДА Артем Литвинов, роботи з ремонту вулиці Шмідта припинені вже декілька років:

«Кошти з обласного бюджету, ті, які були виділені, вони повністю були освоєні, роботи не завершені. Причина у тому, що проєктно-кошторисна документація потребує коригуванння. Ситуацію зараз вивчаємо, моніторимо, для того, щоб функції замовника передали на обласну адміністрацію, і ми далі міркуватимемо, що з цим робити».

Що ж стосується вулиці Шосейної, то на цьому чи наступному тижні буде укладено угоду з коригування проєкту. Також фахівці ДонОДА вивчають ситуацію, скільки коштів вже було витрачено на ремонт цієї вулиці, який обсяг робіт виконано.

У свою чергу Павло Кириленко повідомив, що наразі планується проведення ремонту доріг, які з’єднують міста Дніпро та Покровськ.

«Це буде траса Н-30, я буду про це пізніше казати. Зараз ми забрали функції замовника, для того щоб ділянку дороги на в’їзді до Покровська було також відновлено. Там більше 7 кілометрів, сума дуже велика. Які роботи будемо проводити ми, і яка значуща це буде допомога, ви вже побачите до кінця року», — підсумував голова Донецької ОДА.

- Реклама -