Стало відомо, наскільки здорожчає оновлене шкільне меню

Ціна нового шкільного меню зміниться не суттєво та відрізнятиметься в різних областях.

Про це заявили міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко та шеф-кухар і розробник нового шкільного меню, Євген Клопотенко під час презентації нового меню.

“Корисне харчування не дорожче за шкідливе. Чи буде зростати вартість? Так, бо росте інфляція і так далі. Тому маємо постійно ініціювати збільшення коштів”, – повідомив Ляшко.

Також міністр заявив, що наявних у бюджеті коштів уже достатньо для забезпечення здорового харчування в школах. Водночас, буде дотримано всіх норм.

“Вартість відрізнятиметься від кожного регіону, бо різна вартість продуктів і комунальні послуги. Ми знаємо середню вартість по країні”, – зазначив Віктор Ляшко.

За словами Євгена Клопотенка, різниця не буде суттєвою. Він зазначив, що раніше в середньому, аби готувати продукти за всіма вимогами й нормами, треба було 14 гривень на людину. Наразі вартість порції з оновленого шкільного меню становитиме 14 гривень 50 копійок.

«Якщо є бажання, щоби були краще харчування і якість продуктів – то від 14 до 25 гривень, це буде ціле меню”, – підкреслив Євген Клопотенко.

Нагадаємо, в Україні презетували оновлене шкільне меню. У разі затвердження, його впровадять у всіх школах країни.

- Реклама -