28 травня відбудеться ЗНО з математики

Завтра, 28 травня, в Україні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з математики. 

Так, за інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, для проходження тесту з математики зареєструвалися 291 789 осіб. Ще 77 321 особа проходитиме тестування з математики рівня стандарт.

Допуск учасників на пункти тестування розпочнеться о 9-50 та завершиться о 10-50. Варто відзначити, що у запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено проміжок часу, протягом якого йому необхідно прибути до пункту тустування й пройти ідентифікацію та температурний скринінг.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта або іншого документа, що посвідчує особу абітурієнта не буде допущено до пункту проведення ЗНО. Також особа не допускається на тестування, у разі якщо вона прибула до пункту пізніше 10-50.

Учасникам ЗНО радять взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які можна буде покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

- Реклама -