Дівчата з Добропілля стали чемпіонами Донецької області з баскетболу

Протягом травня баскетболісти Добропілля стали призерами та переможцями чемпіонату Донецької області.

Так, з 18 по 19 травня у Дружківці відбувся чемпіонат Донецької області з баскетболу серед дівчат 2009 р.н., в якому взяли участь 4 команди: Краматорськ, Дружківка, Мирноград і Добропілля.

Збірну команду ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради представили вихованці тренера-викладача Олексія Очеретного.

Впевнено обіграв своїх суперників команда ДЮСШ Добропілля стала чемпіоном Донецької області. ІІ місце посіла команда м. Дружківка, ІІІ місце – Краматорська команда.

А з 20 по 23 травня у спортивній залі Палацу спорту м. Добропілля відбувся чемпіонат Донецької області з баскетболу серед юнаків 2009 р.н., у якому взяли участь п’ять команд з міст Новодонецьке, Маріуполь, Дружківка, Мирноград, Добропілля.

За результатами проведених ігор команда юнаків ДЮСШ Добропілля стала бронзовим призером чемпіонату. ІІ місце посіла команда Мирнограда. Переможцем змагань стала команда смт. Новодонецьке.