Депутати Селидового проголосували за зняття Віталія Нешина з посади міського голови

Сьогодні, 24 травня, у Селидовому відбулася чергова сесія міської ради. На початку засідання депутати висловили недовіру міському голові та винесли на порядок денний питання щодо дострокового припинення повноважень міського голови Віталія Нешина.

Так, згідно зі статтею 79 Закону України, повноваження міського голови можуть бути припинені достроково за рішенням місцевого референдуму або за рішенням відповідної ради, прийнятим шляхом таємного голосування не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради.

Неприйняття вчасно бюджету міста та Програми економічного та соціального розвитку, корупція в органах влади, небажання дослухатися до думки депутатів і містян,  і як результат гальмування розвитку цілої громади — ось як пояснили своє рішення винести на сесію це питання селидівські депутати.

Нагадаємо, Віталій Нешин вступив у повноваження міського голови 27 листопада 2020 року. Не дивлячись на це, у новий, 2021 рік, Селидівська громада увійшла без прийнятого бюджету. Затвердити головний кошторис ОТГ на 2021 рік вдалося лише наприкінці січня. Пленарні засідання сесій щоразу супроводжувалися не плідною роботою на користь громади, а з’ясуванням стосунків. А у березні й взагалі розгорівся гучний скандал, коли заступника міського голови було викрито на отриманні хабаря у розмірі 2 тисячі доларів США.

Все це негативно вплинуло як на розвиток самої ОТГ, так і на ставлення простих мешканців до представників влади. Все частіше й частіше люди почали виказувати своє невдоволення міським головою та тією політикою, якою він керується у своїй роботі.

Саме тому сьогодні депутати, користуючись своїм правом, шляхом таємного голосування достроково припинили повноваження міського голови Віталія Нешина. За це проголосували 18 з 22 присутніх на сесії депутатів.

Тепер Верховна Рада України має у 90-денний строк призначити позачергові місцеві вибори. Згідно з законом, з моменту припинення повноважень міського голови до моменту вступу новообраного голови на посаду, обов’язки міського голови буде виконувати секретар міської ради.

- Реклама -