Вихованці Добропільської ДЮСШ цими вихідними отримали низку нагород

Протягом минулих вихідних вихованці Добропільської ДЮСШ взяли участь як у місцевих, так і всеукраїнських змаганнях, та вибороли низку нагород.

З 10 по 16 травня у м. Дніпро відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років з важкої атлетики. Добропілля представляв вихованець ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Ременний Данило (тренер-викладач Ігор ІВАНОВ), який став бронзовим призером цих змагань. Нагороджено спортсмена медаллю та грамотою.

15 травня у спортивній залі НВК-ліцей м. Добропілля понад 50 вихованців ДЮСШ взяли участь у особистій першості з гімнастики спортивної «Олімпійська надія». Змагання проводилися у два потоки (дівчата та хлопці). Особливо можна відмітити яскравий виступ Олександра Косенка (тренер-викладач Василь НІКОЛАЄВ). Всі учасники нагороджені грамотами та медалями.

Добропільські борці греко-римського стилю з 14 по 16 травня змагалися у відкритому чемпіонаті ДОО ФСТ «Україна» у м. Маріуполь (тренер Антон БУРЛАЧЕНКО). І в результаті проведених поєдинків місця розподілились наступним чином:

ІІ місце Василь’єв Олександр

ІІІ місце Білоусов Єгор

Юних спортсменів нагороджено медалями та грамотами.

З 15 по 19 травня у м. Коломия (Івано-Франківська обл.) відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтингу 2021 серед юніорів та юніорок, у якому взяв участь вихованець ДЮСШ м. Добропілля Артем Манько (тренер-викладач Юрій ВАСИЛЬЄВ). Результат в сумі троєборства -522,5 кг та бронзова медаль.

15 травня у м. Львів на базі Палацу спорту «Галичина» відбувся чемпіонат України з черлідингу серед школярів, у якому взяли участь вихованиці ДЮСШ м. Добропілля (тренер-викладач Яна ШАТАЛОВА). Юні спортсменки вдало виступили на змаганнях та посіли призові місця:

ІІ місце

Фрістайл — квартет 5-8 років: Завгородня Валерія, Данилюк Вікторія, Куца Злата, Шовкун Поліна

ІІ місце

Хіп-хоп дует 5-8 років: Завгородня Валерія, Данилюк Вікторія

Фрістайл — соло 5-8 років:

ІІ місце Листопад Валерія

ІІІ місце Завгородня Валерія

Фрістайл-соло:

ІІІ місце Іванова Злата 2010г.

Джаз соло:

І місце Іванова Злата 2010г.

- Реклама -