У Покровську шукають кандидатів у присяжні суду

У Покровську оголошено прийом заяв кандидатів у присяжні міськрайонного суду. Про це повідомляють на офіційному сайті міської ради.

Присяжними можуть стати громадяни України, які досягли 30 років та постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Красноармійського міськрайонного суду Донецької області.

Проте, це не можуть бути люди, які мають часткову чи повну недієздатність, хронічні психічні захворювання, мають незняту чи непогашену судимість, є народними депутатами України, військовослужбовцями, прокурорами, суддями тощо, досягли 65-річного віку чи не володіють державною мовою.

Для того, щоб подати свою кандидатуру у присяжні, необхідно надати наступний перелік документів:

1. Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Красноармійського міськрайонного суду Донецької області див.зразок

2. Ксерокопію паспорта громадянина України (1 — 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації /проживання кандидата).

3. Копія ідентифікаційного коду.

4. Довідка з місця роботи або копія трудової книжки — у разі, якщо особа безробітна (перша сторінка та сторінка з останнім записом).

5. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.

6. Документ, що підтверджує відсутність факту накладення на особу адміністративного стягнення за вчинення корупційного правопорушення протягом останнього року;

7. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.

Надати документи можна до 14 червня включно.

Довідки за телефоном: (0623) 52-13-87 – відділ юридичного забезпечення діяльності міської ради та її виконавчих органів Покровської міської ради Донецької області.

- Реклама -