Родинський «Шахтар» виборов чергову перемогу в рамках чемпіонату Донецької області з футболу

12 травня у Добропіллі на стадіоні «Авангард» відбулася чергова зустріч у рамках чемпіонату Донецької області з футболу. На полі зійшлися родинський «Шахтар» та команда з Краматорська «Патріот».

Традиційно гра розпочалася з розминки спортсменів та настанов тренерів. Після свистка судді на полі відбувалася справжня битва за м’яч. Кожна з команд хотіла відкрити рахунок та забити гол у ворота суперника.

Варто відзначити, що «Патріот» — новачок у чемпіонаті області. Усі гравці — військовослужбовці з різних міст України, які проходять службу в Краматорську.

Перші півгодини пройшли у запеклій боротьбі, і лише наприкінці тайму родинський «Шахтар» відкриває рахунок.

Після перерви та обговорення тактики з тренером, «Шахтар» збільшив кількість атак на ворота суперників. Не дивлячись на травми гравців, дощ, град та вітер, родинські футболісти закінчили гру з розгромним для «Патріота» рахунком – 6-0.

Капітан «Патріота» Володимир Титаренко зазначив, що це перша гра його команди у «великому» футболі, і не дивлячись на рахунок, здаватися вони не збираються.

У свою чергу і тренер родинської команди, і самі гравці залишилися задоволені грою.

«Команда нова, ми не знали, як вони грають. Нам знадобився певний час, аби зрозуміти, що це за команда, і вже після цього ми увійшли в гру. Рахунок на табло 6-0 говорить сам за себе. Я задоволений грою, задоволений своїми футболістами, які кожного разу доводять, що працюють на результат», — зазначив головний тренер ФК «Шахтар» Олександр Костюк.

Таким чином на сьогодні родинська команда очолює турнірну таблицю. Наступний матч, у якому «Шахтар» зійдеться з командою «Прометей» з Великої Новосілки, відбудеться вже у цю суботу у Добропіллі. Отже, приходьте, вболівайте, підтримуйте!