Поліція Покровська продовжує боротьбу з незаконною реалізацією підакцизних товарів

Поліцейські задокументували два факти порушення порядку реалізацією підакцизних товарів. В одному випадку продавчиня здійснювала продаж алкогольних напоїв у нічний час, а в іншому – жінка реалізовувала тютюнові вироби з марками акцизного збору, які викликають сумніви щодо справжності. Із незаконного обігу поліцейські вилучили 1410 контрафактних пачок цигарок. 

Працівники Покровського районного управління поліції постійно проводять заходи щодо виявлення порушень, пов’язаних з продажем алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Вчора дільничні офіцери поліції задокументували факт продажу алкогольних напоїв в одному з кіосків міста у нічний час. Відносно правопорушниці правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення за ч.2 ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння» КУпАП. Адмінматеріли спрямовані до адміністративної комісії для прийняття рішення. Порушниці загрожує штраф від 5100 до 10200 гривень.

Сьогодні покровські поліцейські припинили незаконний продаж тютюнових виробів. Так, в березні правоохоронці викрили жінку, яка здійснювала незаконний продаж тютюнових виробів на ринку у м. Родинське. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження та вилучено 2370 пачок цигарок, акцизні марки яких викликають сумніви щодо їх справжності.

Проте, порушниця не припинила свою незаконну діяльність. Сьогодні, під час проведення обшукових заходів, співробітники поліції вилучили 1410 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку та з марками акцизного збору, які викликають сумніви щодо справжності.

Триває досудове розслідування за ч.1 ст. 199 «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

- Реклама -