Переможці Відкритого чемпіонату м.Добропілля з футболу серед аматорських команд отримали свої здобуті нагороди

З 15 квітня 2021 року на стадіоні «Авангард» проходив Відкритий чемпіонат м.Добропілля з футболу серед аматорських команд. 6 травня відбувся фінальний 7 тур чемпіонату.

Зустрілися футбольні команди «Спарта» — Поліція, «Олімп» (м.Білицьке) — Новодонецьке, ШУ Добропільське — Легіон.

В запеклій боротьбі володарем кубку стала команда ШУ «Добропільське», трішки не вистачило до першого місця команді ФК «Легіон», вони стали срібними призерами, а бронзу виборола команда ФК «Олімп» м.Білицьке. Кращим гравцем чемпіонату визнано Смоляка Сергія ШУ «Добропільске».

Заступник міського голови Олексій Галицький та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Антон Бурлаченко нагородили переможців та призерів медалями, грамотами. Чемпіони ШУ Добропільське отримали грошову винагороду у розмірі 1000 грн.