З 1 травня змінено умови надання житлової субсидії

З 1 травня поточного року призначення житлових субсидій усім домогосподарствам здійснюватиметься лише за умови надання громадянами нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Наразі Міністерством соціальної політики України підготовлено проєкт наказу “Про внесення змін до форм заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії”.

Після прийняття зазначеного наказу громадяни можуть подати нові заяву та декларацію за зареєстрованим місцем проживання (орендарі, внутрішньо переміщені особи‑за фактичним місцем проживання) до:

  • управлінь соціального захисту населення;
  • уповноважених посадових осіб виконавчих органів сільських, селищних, міських рад відповідної територіальної громади;
  • центрів надання адміністративних послуг.

Крім того, заява та декларація можуть бути надіслані поштою або в електронній формі через єдиний державний вебпортал електронних послуг “Портал дія” та офіційний вебсайт Мінсоцполітики України.

До заяви та декларації, за наявності, можуть бути додані копія договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, договір наймання (оренди) житла, інші документи, які можуть бути враховані для розгляду питання по суті.

При цьому, всім громадянам, які звернуться за житловою субсидією з травня по вересень 2021 року, таку державну допомогу буде призначено з травня 2021 року.

Виплата житлових субсидій з травня поточного року здійснюватиметься лише у готівковій формі.

- Реклама -