У Покровську запрацювала мобільна група з реагування на домашнє насильство

З сьогоднішнього дня у Покровському районному управлінні поліції розпочала свою роботу мобільна група з реагування на домашнє насильство.

Про це журналістам повідомив заступник начальника дільничних офіцерів поліції, капітан поліції Станіслав Сапон.

«До складу групи будуть входити працівники превенції: дільничні офіцери поліції та працівники ювенальної превенції. У подальшому плануємо долучати до оперативної групи працівників соціальних служб. Ця група буде оперативно реагувати на факти домашнього насильства та надавати допомогу постраждалим, щоб кожна жертва могла отримати кваліфіковану допомогу, а кожний кривдник чи домашній тиран поніс законне покарання», — відзначив Станіслав Олегович.

Також він розповів, що з початку року на території обслуговування Покровського районного управління поліції було зареєстровано 246 адміністративних правопорушень за фактами домашнього насильства. За статистикою частіше всього потерпають жінки, іноді жертвами стають діти.

На сьогодні на обліку перебувають 196 кривдників. З них 5 жінок та 191 чоловік.

«У разі небезпеки чи загрози життю працівники мобільної групи з реагування на домашнє насильство разом з працівниками соціальних служб можуть направити постраждалу особу до кризового центру. У вільний час оперативна група, яка виїжджає лише на виклики, що стосуються домашнього насильства, буде проводити профілактичну роботу з особами, які стоять на обліку», — розповів Станіслав Сапон.

Варто відзначити, що мобільна група  виїжджає на виклики по всій території обслуговування Покровського районного управління поліції. На даний час діє лише одна опергрупа, проте у разі необхідності їх кількість може бути збільшена.

- Реклама -