Стало відомо, як у Добропіллі відзначать День пам’яті і примирення та День Перемоги

Вже цими вихідними в Україні відзначатимуть дві важливі для нашої країни дати — День пам’яті та примирення і День Перемоги. З цієї нагоди у Добропіллі підготували низку святкових заходів.

Так, 7 травня, о 10-00 на площі імені Арутюнова відбудеться показовий виступ роїв закладів освіти Добропілля у рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

8 травня у Центрі культури та дозвілля відкриється тематична виставка «Любов, збережена в листах». Також о 16-00 на стадіоні «Авангард» відбудеться матч з футболу, який буде присвячений Дню пам’яті та примирення. А  19-30 мешканців міста запрошують на урочистий мітинг до Меморіалу радянським воїнам та загиблим землякам.

Святкова програма 9 травня розпочнеться о 10-00 з концерту «Відлуння війни і пам’ять серця» на площі імені Арутюнова. О 10-50 присутні урочистою ходою пройдуть до меморіалу «Скорботна мати». Об 11-30 відбудеться мітингу «Цю славетну весну не забути ніколи». Також відбудеться велопробіг Добропільщиною.

А вже ввечері, о 18-00, на площі імені Арутюнова на мешканців міста очікує виставка воєнних експонатів під відкритим небом, польова кухня, танцювальна локація та локація пісень воєнних років, майстер-класи, фотозони тощо. О 18-30 розпочнеться святковий концерт за участю групи «Karitza music group» з Харкова.

- Реклама -