ФК «Шахтар» з Родинського: нагородження чемпіонів минулого сезону та старт нового сезону

Традиційно у першу субботу травня розпочинається новий футбольний сезон. Так і сьогоднішній святковий день став стартом нових спортивних перемог. У рамках чемпіонату Донецької області на полі зустрілися команда «Шахтар» з міста Родинське та команда «Спарта» з міста Добропілля.

Проте розпочалася гра не з традиційного свистка судді, а з приємних моментів  — нагородження чемпіонів минулого сезону – гравців команди «Шахтар».

Нагадаємо, через карантин футбольний сезон 2020 на Донеччині розпочався із запізненням, проте для команди «Шахтар» він став переможним. Три турніри, три яскраві перемоги, три докази того, що футбольний клуб з маленького містечка Родинське – найсильніший у Донецькій області.

На церемонії нагородження були присутні й почесні гості – народний депутат України Андрій Аксьонов та президент ФК «Шахтар» Сергій Андрійченко, які отримали нагороди за значний внесок у розвиток спорту. Також вони обговорили подальші дії щодо популяризації спорту в нашому регіоні та створення комфортних умов для тренування спортсменів.

Свою заслужену нагороду отримав і тренер родинської команди Олександр Костюк. Йому було вручено відзнаку Федерації футболу України. А Олександр Суворов та Роман Дудник були визнані кращими гравцями.

Після привітань та нагородження перейшли до найголовнішого – гри. Протягом усього матчу команди запекло боролися за м’яч, намагаючись вибороти перемогу.
Рахунок у першому таймі відкрив «Шахтар», а «Спарта» протягом усієї гри, не дивлячись на значні спроби, зрівняти його так і не змогла.

Вже наступної суботи «Шахтар» зіграє чергову гру у рамках Чемпіонату Донецької області. Проте гравці родинської команди налаштовані лише на перемогу, аби знову порадувати шанувальників футболу красивими іграми та в черговий раз прославити рідне місто Родинське та Покровську громаду в цілому.

- Реклама -