Депутат Сергій Андрійченко привітав вихованців «Дитячого містечка» з прийдешнім святом Великодня

Протягом багатьох років депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко разом зі своєю командою підтримують людей, які потребують допомоги. Це і ветерани, і малозабезпечені сім’ї, і люди з інвалідністю, і діти з прийомних сімей та дитячих будинків.

Вже цієї неділі всі православні віруючі святкуватимуть своє головне свято — Великдень. І, звичайно ж, Сергій Сергійович не лишився осторонь і вирушив з подарунками до своїх давніх друзів.

Смачні та запашні пасочки отримали сьогодні вихованці благодійного фонду «Дитяче містечко».

«Це діти, які за збігом обставин залишилися без батьківського піклування. Директор Центру, Леонід Захарович, робить хорошу і важливу справу, а ми намагаємося в цьому йому всіляко допомагати. Упевнений, що сьогодні ми знову змогли подарувати діткам частинку віри в світле майбутнє, частинку добра і дива», — зазначив Сергій Андрійченко.

Також паски до Великодня отримали і учасники бойових дій з Покровська та Родинського. З кожним роком ветеранів залишається все менше і менше. Їм, як нікому іншому, потрібна і важлива підтримка і турбота з боку молодшого покоління.

Сергій Андрійченко підкреслив, що він та його команда й надалі будуть підтримувати тих, хто цього потребує, і привітав мешканців громади з прийдешнім великим святом:

«Напередодні великого світлого свята Великодня хочу привітати всіх жителів нашої громади та побажати кожному міцного здоров’я, благополуччя та віри! Вірте в диво, робіть добрі справи і вам все це обов’язково повернеться сторицею! Зі святом!»

- Реклама -