У Покровську подовжили карантинні заходи: діти ще на тиждень лишаються на дистанційному навчанні

Сьогодні, 16 квітня, у Покровську в онлайн-режимі відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків поширення коронавірусної хвороби, на якому було прийняте рішення щодо подовження посиленних карантинних заходів.

Так, заступник начальника штаба Олександр Овчаренко доповів, що порівняно з минулим тижнем захворюваність коронавірусом у Покровську зросла на 27,2%. За цей період у громаді хворобу підтвердили у 191 людини, серед яких 7 дітей. В інфекційному відділенні наразі знаходиться 94 пацієнти.

У свою чергу начальниця відділу освіти Наталія Гнатенко доповіла, що через впровадження дистанційного навчання, ситуацію із захворюваністю у навчальних закладах вдалося стабілізувати.

«Насьогодні у нас хворіє 7 викладачів та 6 дітей. Ще 20 учнів та 3 учителів знаходяться на самоізоляції. Ситуація у дошкільних навчальних закладах також контрольована», — зазначила Наталія Гнатенко.

Тому членами штаба було прийняте рішення щодо подовження посилених карантинних заходів ще на тиждень. До 25 квітня на дистанційному навчанні перебуватимуть всі навчальні заклади громади. У цей же формат були переведені всі спортивні секції та гуртки.

 

- Реклама -