У Покровську двох посадовців підозрюють у розкраданні 3,6 мільйона гривень під час ремонту ФОКу

У Покровську колишнього керівника Управління сім’ї, молоді та спорту і директора підприємства-підрядника підозрюють у розкраданні 3,6 мільйона гривень під час ремонту Фізкультурно-оздоровчого комплексу в місті Родинське.

Про це журналістам повідомили у відділі інформаційної політики прокуратури Донецької області.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що у 2017 році між Управлінням сім’ї, молоді та спору та підрядною організацією було укладено договір на ремонт ФОКу в Родинському. Сума договору склала близько 8 мільйонів гривень.

Згодом директор підриємства, що виконувало ремонтні роботи, вніс до документів неправдиві відомості щодо використання будівельних матеріалів. У свою чергу керівник Управління сім’ї, молоді та спорту не перевірив фактичний об’єм робіт та підписав акт виконаних робіт. Таким чином, в результаті неправомірних дій бюджету міста Покровськ було спричинено школу на суму 3,6 мільйона гривень.

За місцями мешкання фігурантів та офісу підрядника було проведено санкціоновані обшуки, в результаті яких було вилучено комп’ютерну техніку й фінансово-господарську документацію.

Наразі триває досудове розслідування за фактом привласненні бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, службовому підробленні та службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 367  КК України). Особам, причетним до цього, оголошено про підозру. Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу. 

- Реклама -