4-річний Артур з Новогродівки потребує допомоги на лікування

До редакції сайту DDK.DN.UA  звернулися Аліна та Сергій Кирик. У родині сталося велике горе — у їхнього 4-річного сина Артурчика виявили лейкоз (рак крові).

Наразі дитина проходить важке лікування, болючі уколи, хіміотерапію у місті Харкові. Кожного дня, Артурчик дивитися в мамині очі з питанням: «Мамусю я буду жити?»

Гематолог ОДКБ 1 м. Харків порадила батькам лікувати сина в місті Мінськ, обґрунтувавши своє рішення тим, що в Україні дитина може не перенести хіміотерапію , так як у нього дуже велика кількість бластних клітин в пунктаті кісткового мозга , а в Мінську інші протоколи лікування таких хворих, які дадуть шанс на одужання.

Мама Артура зв’язалася з республіканським науково-практичним Центром дитячої онкології, гематології та імунології м. Мінськ, де сказали, що вартість лікування без пересадки кісткового мозку коштує 60 000 $, але почати лікування можна в Україні і збирати кошти для переведення в Мінськ.

На даний момент батьки з Артуром направляються в клініку «ОХМАТДИТ» м. Київ, сподіваючись на лікування в Україні. Але на заочній консультації лікарі не давали втішних прогнозів, кажучи про те, що, ймовірно, буде потрібна пересадка кісткового мозку.

Лікування потребує великих фінансових витрат, тому батьки звертаються до усіх небайдужих людей з проханням допомогти, адже кожна гривня може допомогти подолати страшну хворобу.

Реквізити для допомоги:

Не залишайтеся байдужими до чужої біди!

Навіть невеликі грошові кошти допоможуть дитині

подолати важку хворобу!

- Реклама -