«На рахунки «Краснолиманської» будуть зараховані 35 мільонів гривень», — Покровсько-Мирноградська територіальна організація профспілки

Сьогодні, 7 квітня, на рахунки ДП «ВК «Краснолиманська» мають бути зараховані 35 мільйонів гривень для виплати заборгованості по заробітній платі.

Така інформація з’явилася на сторінці Покровсько-Мирноградської територіальної організації профспілки працівників вугільної галузі України, посилаючись на представника Міністерства енергетики.

У повідомленні зазначається, що 25 мільйонів гривень надійдуть від «Центренерго», а ще 10 мільйонів — від «Вугілля України».

Також повідомляється, що на підприємстві продовжується режим простою, адже вимоги профспілки щодо повного погашення заборгованості по зарплаті на сьогодні виконані не були.

Представник профспілкової організації Роман Сиротюк листом звернувся до президента України Володимира Зеленського, прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, а також профільного міністра з вимогою посприяти у вирішенні питання по «Краснолиманській», погасити борги та своєчасно виплачувати заробітну плату.

- Реклама -