На Донеччині тривають перевірки дотримання пожежної безпеки у готелях, пансіонатах та будинках для літніх людей

На Донеччині тривають позапланові перевірки у готелях, пансіонатах, хостелах та будинках для літніх людей. Станом на вчорашній день з 81 суб’єкта господарювання вже було перевірено 64. 

Про це на брифінгу у Краматорську повідомив начальник відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України в Донецькій області Андрій Вершилов.

Нагадаємо, що за офіційною інформацією на Донеччині свою діяльність здійснюють 48 готелів, 1 хостел, 18 пансіонатів та 19 будинків для літніх людей та людей з інвалідністю.

Станом на сьогодні було перевірено 64 об’єкти господарювання. Також було складено 23 акти щодо неможливості перевірки.

Під час перевірок особлива увага звертається на утримання шляхів евакуації, стан протипожежного водопостачання, знання персоналом об’єктів дій у разі виникнення пожежі, стан утримання електромереж, експлуатацію систем протипожежного захисту тощо.

В результаті було виявлено 1064 порушення, до відповідальності притягнуто 74 посадових особи. До того ж до Окружного адміністративного суду надзвичайники подали 7 позовів щодо неможливості роботи об’єктів, на яких були виявлені порушення.

 

- Реклама -