Участь у пробному ЗНО-2021 візьмуть майже 6 тисяч учасників з Донеччини

Для участі у пробному ЗНО-2021, яке відбудеться 10 квітня, зареєструвалися 5,7 тисяч учасників з Донеччини. Про це повідомляють у пресслужбі Донецької ОДА.

Так, усього в Донецькій області буде облаштовано 21 пункт для проходження пробного ЗНО, які будуть розташовані у Бахмуті, Волновасі, Добропіллі, Дружківці, Костянтинівці, Краматорську, Кураховому, Лимані, Маріуполі, Мирнограді, Покровську, Слов’янську та Торецьку.

Нагадаємо, що у цьому році учасник пробного ЗНО може обрати лише один предмет для проходження. З інших предметів можна бути завантажити тестові зошити, пройти іспит самостійно, завантажити відповіді до спеціального сервісу та дізнатися свої результати.

Про час і місце проходження пробного ЗНО  учасники можуть дізнатися в запрошенні-перепустці, яка розміщена в особистому кабінеті учасника.  Пропуск учасників ЗНО на пунктах тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. Під час допуску до пункту учаснику пробного ЗНО необхідно мати з собою паспорт, запрошення-перепустку та засоби індивідуального захисту.

Варто відзначити, що учасники пробного ЗНО, у яких будуть виявлені ознаки гострих респіраторних захворювань до участі в тестуванні допущені не будуть.

Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайнового сервісу, який буде відкрито з 10 по 14 квітня 2021 року. Правильні відповіді будуть оприлюднені 12 квітня 2021 року на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

- Реклама -