«На сьогодні Донеччина в «помаранчевій» зоні», — начальник відділу стратегічного розвитку Донецької ОДА Олександр Педенко

На сьогодні Донецька область продовжує перебувати у «помаранчевій» карантинній зоні. Про це під час щоденного брифінгу повідомив начальник відділу стратегічного розвитку департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко.

Так, він розказав, що станом на 5 квітня, епідпоріг по захворюваності на гріп, ГРВІ та ковід перевищено на 50,8%. А ось коефіцієнт виявлення нових випадків коливається в межах допустимих норм: 18,5% при нормі — 20%. Охоплення тестуванням в області наразі становить 300 осіб  на 100 тисяч населення.

«Динаміка госпіталізації знизилась, але рівень госпіталізації залишається ще досить високим — 64,1%. Тобто на 4,1% перевищено допустиму норму», — зазначив Олександр Віталійович.

Що ж стосується завантаженості ліжок з киснем, то наразі вона становить 40% від загальної кількості ліжок в медичних закладах, передбачених для лікування хворих на ковід. При цьому допустимий показник становить 65%.

Нагадаємо, за добу в Донецькій області було виявлено 254 нових випадків захворювання коронавірусом.

- Реклама -