У Покровську повертають житло до комунальної власності

З початку року у Покровській громаді ведеться робота щодо виявлення та повернення до комунальної власності покинутих житлових приміщень. Про це під час чергової апаратної наради повідомив начальник житлово-комунального відділу Дмитро Візенков.

«На сьогодні в роботі знаходиться 60 квартир: 50 — у Покровську, 10 – у Родинському, — повідомив Дмитро Візенков. — Запущено процедуру зі зняття з реєстрації осіб, які померли але зареєстровані в квартирах, що є комунальною власністю Покровська (якщо за даною адресою не зареєстровано інших осіб)».

Ще на 55 квартир оформлюються документи для визнання їх відумерлою спадщиною. Цей процес не швидкий, адже за законом передбачено кілька етапів, що триватимуть понад рік.

Як повідомив Дмитро Візенков, на чотири квартири, що знаходяться у комунальній власності та де відсутні зареєстровані особи, вже підготовлено проектно-кошторисну документацію для проведення ремонтних робіт. Передбачається, що ці квартири будуть службовим житлом для молодих фахівців найбільш дефіцитних у громаді спеціальностей.

Окрім цього у громаді працюють над упорядкуванням квартирної черги. За словами начальника житлово-комунального відділу, всього на квартирному обліку у загальній черзі перебуває 876 осіб. Наразі триває процедура інвентаризації облікових справ, надано запити до відповідних організацій щодо доцільності перебування на квартирному обліку осіб, які не проходили перереєстрацію протягом 10 років.

Варто зазначити, що цього року у комунальну власність Покровська на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів планують придбати 15 квартир для внутрішньо переміщених осіб, а також за рахунок обласного та місцевого бюджетів 5 квартир для дітей-сиріт.

- Реклама -