На будівництво й ремонт доріг у Донецькій області виділено понад 850 мільйонів гривень з держбюджету

Понад 850 млн гривень виділено  з державного бюджету на автодороги місцевого значення та комунальної власності у Донецькій області. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив на брифінгу у Краматорську вчора, 2 квітня.

«Ми розпочинаємо будівництво й ремонт доріг.  Під будівництвом я маю на увазі капітальний ремонт.  Якщо казати про  дорогу Маріуполь-Урзуф, то  ми будемо прокладати в певній ділянці нову дорогу, тому що є зсув грунту.  Там великий обсяг робіт, але ми її завершимо обов’язково»,  —  сказав він.

Павло Кириленко зазначив, що цього року понад 850 млн гривень виділено  з державного бюджету на автодороги місцевого значення та комунальної власності, і це менше, ніж тогоріч.

«Ми входимо до п’ятірки областей з найбільшим обсягом бюджетного фінансування»,  —  сказав очільник Донеччини і  додав, що цих коштів недостатньо, враховуючи кількість зруйнованих вщент доріг.  Передбачається, що гроші на дороги будуть виділятися й з обласного бюджету.

У березні ремонтні роботи розпочали на 8 об’єктах, по 14 – оголосили закупівлі на виконання ремонтних робіт (з них по 10 вже уклали договори підряду).

- Реклама -