За підтримки Андрія Аксьонова в Родинській лікарні зробили сучасний ремонт рентген-кабінету

У Родинській лікарні незабаром запрацює оновлений рентген-кабінет. А поки місцеві медики готуються до встановлення новітнього обладнання. На сьогодні завершено капітальний ремонт приміщень, де розташують цифрову діагностичну систему. Здійснити задумане вдалося завдяки підтримці лідера Асоціації вугільних міст Донбасу Андрія Аксьонова.

«У лютому до Родинського завітав голова Асоціації вугільних міст Донбасу, було обговорено безліч питань, які стосуються міста Родинське. Одне з цих питань, з яким ми звернулись – ремонт ренген-кабітену. Довго чекати нам не довелося, і вже одразу були розпочаті ремонтні роботи. Ремонтні роботи виконані дуже якісно, швидко. Тому ми дуже раді, висловлюємо подяку Андрію Анатолійовичу за таке швидке вирішення цього питання», — розповіла староста міста Родинське Катерина Андрійченко.

Відремонтоване приміщення вражає не лише своїм сучасним виглядом, а й якістю виконаних робіт. Тут врахували все, щоб убезпечити і відвідувачів, і медиків. Передбачено окремі входи, а спостерігати за процесом лаборант буде через спеціальне віконце.

«Це вікно для того, щоб лаборант міг бачити, контролювати рухи пацієнта. Як він стоїть, плюс через датчик буде говорити: вдих, видих, не дихаємо, не ворушимося.

Рентген-кабінет важливо щоб був не тільки естетичний на вигляд, але також безпечний, як для співробітників, так і для пацієнтів. Стіни виконані з гіпсокартону, який просочений баритом. Те, що відповідає вимогам ДСТУ. Двері цинкові, що захищає і забезпечує безпеку пацієнтів і рентген-лаборантів», — провела невеличку екскурсію директор КНП «Родинська міська лікарня» Олена Добреля.

Рентгенівські дослідження залишаються основними методами діагностики, які встановлюють або підтверджують майже половину  діагнозів. І від того, наскільки якісною є апаратура і умови виконання досліджень, залежить і якість наданої медичної допомоги.

Вже найближчим часом діагностична система прибуде до Родинського і у містян з’явиться можливість проходити обстеження на сучасному обладнанні. Нагадаємо, що це стало можливим завдяки підтримці лідера Асоціації вугільних міст Донбасу Андрія Аксьонова.

- Реклама -