Відбулася онлайн-нарада Міненерго та керівників вугільних підприємств

Сьогодні, 22 березня, в режимі онлайн відбулася конференція Міністерства енергетики, керівників державних вугільних підприємств, керівників ПАТ «Центренерго», а також представників профспілок.

Одним з головних питань, яке обговорювали присутні, було відвантаження вугілля та виплата заборгованості.

Так, керівник ДП «ВК «Краснолиманська» Дмитро Кобзар доповів, що підприємством у березні було укладено договір з іншим державним підприємством «Укрвугілля». Було відвантажено 16 тисяч 602 тонни вугілля на загальну суму 27 мільйонів 61 тисяча гривень. У свою чергу «Укрвугілля» сплатило лише 16 мільйонів 550 тисяч гривень. На сьогодні борг за цим підприємством — понад 10 мільйонів гривень.

Також «Краснолиманська» 18 березня уклала договір на постачання вугілля з «Центренерго». Вже було відвантажено 503 тонни.

Дмитро Іванович повідомив, що у минулу п’ятницю ним було підписано та відправлено листа на згоду про переуступку боргу «Центренерго».

У той же час голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець наголосив, що наразі заборгованість по заробітній платі на державних вугільних підприємствах складає 1 мільярд 342 мільйони гривень. Проте на сьогодні керівництвом «Центренерго» не було складено графік заборгованності.

Також перед присутніми виступили керівники «Добропіллявугілля — видобуток» та «Селидіввугілля». Перед цими підприємствами «Центренерго» заборгованості немає.

«По розрахункам у мене питань немає. Є прямий контакт та розуміння з Віталієм Юрійовичем (Віталій Довгаль — директор ПАТ «Центренерго, — прим.ред.). До «Центренерго у нас питань немає», — зазначив Олександр Коваль, директор ДП «Добропіллявугілля — видобуток».

Наприкінці учасники дійшли згоди збиратися щотижня на такі наради та розробляти чіткий покроковий план дій із роботи вугільних підприємств та погашення заборгованості перед шахтами.

- Реклама -